Як вибрати рушникосушарку

Січень 4, 2015
Як вибрати рушникосушарку

При ремонті у ванній кімнаті, багато хто задається питанням як вибрати рушникосушку. У цій статті ми постараємося Вам допомогти.

При виборі рушникосушки рекомендуємо керуватися одним простим правилом - тепла у ванній кімнаті багато не буває. Це означає, що ставте радіатор із запасом потужності, щоб потім не довелося шкодувати.

Види рушникосушарок

  1. Водяні.
  2. Електричні.
  3. Комбіновані.

Форма

  1. Радіатор у формі драбинка.
  2. Рушникосушка змійовик.

Принцип роботи та особливості

Водяну рушникосушку встановлюють у систему центрального опалення, електричну - живлять від будинкової електромережі 220 Вольт. Водяну має сенс купити в тому випадку, коли немає перебоїв з опаленням. Електро рушникосушка буде споживати електроенергію, але не залежить від опалення. У разі встановлення цього виду і наявності технічної можливості ми настійно рекомендуємо встановити на ванну кімнату або будинок/квартиру Пристрій захисного вимкнення (ПЗВ), це убезпечить Ваше життя в разі витоку електрики на корпус виробу. Якщо у вас перебої з гарячою водою або опаленням, найкращим варіантом для вас буде електрична модель.

Найпопулярніша і найпоширеніша модель - рушникосушка водяна. Вони підключаються до системи центрального опалення, або водопостачання, їх температура залежить від температури води в системі. Недоліком такої сушарки для рушників є залежність від комунальних служб, а при підключенні до центрального опалення, рушникосушка буде робочою лише в опалювальний сезон.

Також, ми пропонуємо Вам розглянути новинку - рушникосушка комбінована. Завдяки нескладному доопрацюванню своїми руками, Ви зможете отримати рушникосушку, яка працює цілий рік, істотно заощадити і більше не залежати від роботи комунальних служб.

Матеріали

Основними матеріалами для виготовлення сушарки служать бронза, чорна сталь, нержавіюча сталь, алюміній і мідь. Найкращою за співвідношенням ціна/якість вважається нержавіюча сталь, вона вдало відбиває атаки води і кисню, оберігаючи рушникосушку від корозії. Також рушникосушка з нержавіючої сталі відмінно справляється з агресивними солями, присутніми в системі опалення. При використанні в наших умовах - це один з найкращих варіантів. Важливо зауважити, що рушникосушки вітчизняного виробництва найбільш підготовлені до стрибків тиску води, гідроударів, які можуть досягати 10 атмосфер. Якщо Вас цікавить класичний варіант, то Ви можете купити рушникосушку модель Трапик з її оптимальними розмірами та ціною.

Найдешевша - зі звичайної чорної сталі, яка за кілька років проржавіє і її доведеться міняти. Зазвичай з фарбують у білий колір, щоб приховати поверхню від слідів неминучої корозії.

Найдорожчий - з міді та бронзи, який володіє підвищеною тепловіддачею і не чутливий до блукаючих струмів.

У відповідності з будівельними нормами та правилами, а також вимогами ДСТУ, уся арматура, яка використовується, повинна експлуатуватися під тиском, який сягає 6 атмосфер і вище, відповідно, рекомендуємо обирати моделі, що витримують подвійний тиск - 12 атм і вище.

Як показала практика, в сім'ї з трьох і більше осіб ми рекомендуємо встановити модель "Каскад", яка коштує трохи дорожче, але в той же час дозволяє ефективно сушити кілька великих банних рушників.

Сподіваємося, Ви знайшли для себе корисну інформацію, зробили правильний вибір, а ми, своєю чергою, відповіли в цій статті на запитання, як вибрати рушникосушку.

А в цій статті Ви можете подивитися порівняння драбинки та змійовика.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук