+38 (096) 98-000-31 Viber, Telegram
E-mail info@eskimo.com.ua
Час роботи Пн-пт: 10:00 - 18:00 Сб: 10:00 - 17:00 Вс: вихідний
На часті прохання наших покупців та полегшення вибору радіаторів, ми зробили розрахунок теплової потужності наших водяних рушникосушки і зробили зручний підбір рушникосушарки по площі приміщення (ванної кімнати).
Розрахунок ми робили орієнтуючись саме на площу приміщення, для якої призначений сушка для рушників і для кімнат зі стандартною висотою стелі (2,50-2,60 м). Згідно з "старими" будівельними нормами, які діють і зараз для обігріву знадобиться 100 Вт теплової потужності на кожен квадратний метр приміщення або 41 Вт теплової потужності сушарки на кожний кубічний метр об'єму. Цей стандарт затверджений для житлових будинків, де НЕ застосовані енергозберігаючі технології (утеплення стін пінопластом або мінеральною ватою, склопакети в склінні тощо).
Для квартир із сучасними склопакетами та зовнішнім утепленням знадобиться менше тепла, всього 34 Вт/м3.
За основу для розрахунку потужності рушникосушарки бралися дані:
Якщо бажана температура повітря у ванній кімнаті 20-25 ° C, то теплову потужність рушникосушарки необхідно збільшити приблизно на 30%, з розрахунку 100-130 Вт/м2.
Якщо ванна кімната «холодна», із звичайними вікнами, тонкими стінами, на першому або останньому поверсі тощо, для обігріву необхідно буде 47 Ватів на метр кубічний або 130 Вт/м2.
Якщо «тепла», з металопластиковими вікнами, утепленням підлог, стін, у будинку, побудованому з використанням сучасних матеріалів, що утеплюють — беремо 30 Вт.
Виглядає вибір як на зображенні нижче.
Тепловіддача розрахована для кожної моделі та розміру та знаходиться на вкладці "Характеристики" картки товару.
Ну що ж, залишається тільки побажати Вам вдалих покупок та затишку в будинку. А в каталозі можна вибрати і купити сушки для рушників.
Не знайдено дописів
Написати відгук© 2015-2025 Eskimo, Україна. Правова інформація.