Способи підключення водяної рушникосушки

Січень 15, 2016
Способы подключения водяного полотенцесушителя

Якщо перед покупкою водяного рушника сушаря у Вас виникають питання: "що потрібно для підключення і як це буде виглядати", то спеціально для Вас у цій статті ми вирішили зібрати всі способи підключення водяного рушника сушарка до системи опалення у вигляді наочних фото з коментарями та використаними комплектуючими .

нижнє підключення за допомогою кутових кранів br>

1. Нижнє підключення. Виконано за допомогою кутових кранів для сушки для рушників, подовжувачів і відбивачів.


2. Нижнє підключення. Кутовий кран для сушки для рушників і кутовий згін американка. Сенс - економія, згін коштує вдвічі дешевше за кран. В даному випадку ми рекомендуємо встановлювати один кран на подачу гарячої води, можна поставити на зворот. Регулювання протоки води через сушарку для рушників регулюється плавно кутовим краном.

Також, якщо бажаєте ще заощадити, то можна поставити просто два кутові згони (див. пункт 5), але цей варіант ми не рекомендуємо, а якщо дуже хочеться, то необхідно передбачити, щоб при демонтажі сушки для рушників вода з системи опалення не затопила сусідів.


3. Нижнє підключення комбінованого сушки для рушників. Монтаж крана кутового і ТЕН для сушки для рушників на одну стійку виконується через трійник ввн 1/2 ". Зверніть увагу, ТЕН повинен монтуватися тільки знизу або горизонтально.


4. Бокове підключення виконане крізь кутові крани. Доцільно використовувати при великій відстані радіатора від стіни.


5. Бокове підключення виконане через кутові згони американки. У цьому випадку також можна замінити один згін краном, як у пункті 2 цієї статті.

Підключення по стійці

6. Підключення по стійці, чудова альтернатива боковому. Подача води виконується зверху.


7. На зображенні вище - бічний підвід води змонтований через подовжувачі та відбивачі. Має сенс робити таке тільки, якщо відстань від перпендикулярної стіни не велика, інакше зіпсує вигляд ванної кімнати.


8. Бокове підключення через прямий кран для сушки для рушників. Головки крана можна розташувати як паралельно, так і перпендикулярно до сушарки.


Коментарі

Сергей Михайлович, Вы совершенно правы по всем пунктам. Только, разрешите внести дополнения: 1. Верно. Это эконом вариант подключения, и для квартир не годится. 2. Полотенце сушитель с двумя хромированными кранами смотрится действительно великолепно. 3. Если шаровые отсекающие краны спрятаны в нише стояка, то такое подключение имеет место быть во избежании дублирования кранов. Знаем, что наши полотенцесушители ставили на СТО и автомойку. Там вода на полу - вообще не проблема. Спасибо за Ваше мнение.

Мне кажется, лучше все-таки ставить два крана, а не кран+сгон. И вот почему: 1. отсечь полотененцесушитель для демонтажа одним краном не получится. В квартирах он врезан в стояк в двух местах. Т.е. как вы говорите "чтобы не затопить соседей" нужно 2 крана. 2. да и эстетичней сушка смотрится с двумя кранами. 3. ставить полтенцесушитель вообще без кранов, а только со сгонами - высшей степени дилетантство. Такая "экономия" может дорого стоить.

Написати відгук